Category Archives: Sezon 3

Rose Leslie promuje Grę o Tron w Australii

MV5BMTQ1MzgxNjQ1Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwOTU3NDk3Nw@@._V1__SX1232_SY690_

Wcielająca się w postać Ygritte młoda aktorka Rose Leslie całkiem niedawno odwiedziła Australię w celu promowania trzeciego sezonu serialu „Gra o Tron”, który całkiem niedawno miał swoją premierę na DVD oraz Blu Ray. W kilku wywiadach, których udzieliła na owym kontynencie dowiadujemy się nie tylko tego, dlaczego powinniśmy zaopatrzyć się w egzemplarz wydania pudełkowego serialu, ale także czego można się spodziewać po linii fabularnej obracającej się wokół jej postaci w czwartym sezonie serialu. Co ciekawe, dowiadujemy się, kogo ona widziałaby na Żelaznym Tronie. Poniżej kilka filmików z najróżniejszymi wywiadami dla mediów. Miłego oglądania!

Mrozy Islandii na najnowszym zwiastunie Gry o Tron

Schowek02

Do sieci trafił właśnie zupełnie nowy zwiastun zza kulis „Gry o Tron”, przedstawiający proces kręcenia serialu – tym razem skupia się on w całości na Islandii, jednej z głównych lokacji, w których kręcone były przede wszystkim sceny za murem. Aktorzy oraz reżyserzy mówią w nim o odejściu od sztucznego śniegu (wykorzystywanego we wcześniejszych sezonach) i używaniu tego prawdziwego, a także o kilku innych sprawach. Zapraszamy do oglądania!

Alfie Allen odpowiada na pytania fanów w najnowszym wywiadzie

Schowek02

Odtwórca roli Theona Greyjoy’a, Alfie Allen, w związku z premierą Gry o Tron na DVD i Blu-rayu udzielił wywiadu magazynowi IGN, wypowiadając się na temat swojej postaci. Wspomniał, iż po sezonie drugim był dość zaniepokojony, że jego przygoda z serialem się skończy – w końcu Theona w trzeciej książce R. R. Martina nie można było znaleźć. Scenarzyści mówili Allenowi, że jego postać zginie. W końcu mężczyzna mówi, jak to jest oglądać serial bardziej z perspektywy fana, niż odtwórcy jednej z ról. Filmik można obejrzeć poniżej.

Trzeci sezon Gry o Tron już na DVD i Blu-ray

81gipEzhLnL._SL1500_

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu dzisiejszym do sprzedaży trafiła pudełkowa wersja trzeciego sezonu Gry o Tron, w edycjach na DVD oraz blu-ray. Obecnie dostępna jest ona w zagranicznych sklepach, w tym Amazonie, jednakże na pewno za jakiś czas zadebiutuje także w naszym kraju, w wersji z polskim lektorem.

Pierwsze zdjęcia figurek z Gry o Tron wyciekły do sieci

Schowek01

W sieci właśnie pojawiły się, a raczej wyciekły zdjęcia najnowszych figurek firmy Funko, przedstawiających postaci z serialu „Gra o Tron”. Jednemu z fanów udało się wejść w ich posiadanie i natychmiast wystawić je na portalu aukcyjnym eBay.